WF-Mag (WAPRO Mag) najlepsze rozwiązanie dla małej i dużej firmy

Aby firma mogła efektywnie funkcjonować musi być wyposażona w nowoczesne, sprawdzone i wydajne rozwiązania informatyczne automatyzujące szereg kluczowych dla biznesu procesów i zapewniające elastyczność i rozwój równoległy ze wzrostem potrzeb przedsiębiorstwa i dynamiką rynku.

Taką ofertą dysponuje marka WAPRO ERP by Asseco posiadająca w ofercie nowoczesne i sprawdzone oprogramowanie do zarządzania firmą takie jak oprogramowanie WF-Mag.

Do czego służy program WF-mag?

System komputerowy przeznaczony do obsługi magazynów i sprzedaży WAPRO Mag, znany wcześniej pod  nazwą WA-PRO WF-Mag jest dziś uznawany za jeden z najlepszych polskich systemów przeznaczonych do prowadzenia firmy. System oferowany jest dziś przez markę WAPRO ERP należącą do jednej z największym polskich firm informatycznych – Asseco Business Solutions S.A.

WAPRO Mag wspomaga wszystkie aspekty działalności handlowej firmy

Zarządzanie sprzedażą – wspieranie i automatyzacja wszystkich procesów zawiązanych z transakcjami sprzedaży (ustalenia cenników, realizacja zamówień i wystawianie dokumentów, raporty z przychodów, zysków i rentowności)

Zarządzanie magazynem – prowadzenie ewidencji towarowo-wartościowej oraz zarządzanie gospodarką magazynową firmy. Szereg narzędzi do pełnej automatyzacji pracy osób obsługujących magazyn.

Zarządzanie relacjami z klientem CRM – zarządzanie zadaniami, kontaktami oraz korespondencją z klientem z wykorzystaniem wbudowanego programu pocztowego e-Poczta

Moduł finansowy – umożliwia pełną kontrolę finansów firmy oraz rozliczeń z kontrahentami, wspierając przy tym operacje e-przelewów.

Technologia klient-serwer i opcje dostępne online

Aplikacja WAPRO Mag została zaprojektowana w technologii typu klient–serwer. System działa w oparciu o komunikację z bazą danych Microsoft SQL Server  dzięki czemu WF-Mag umożliwia pracę w sieci. Oferuje współpracę z usługami online np.  dodawanie i weryfikacja klienta, platforma handlowa B2B. Program współpracuje  z wieloma urządzeniami zewnętrznymi, w tym z kasami i drukarkami fiskalnymi, kolektorami, drukarkami etykiet, wagami elektronicznymi etc. Program ma także wbudowany prosty moduł CRM, umożliwiający organizację pracy.

W przypadku technologii klient–serwer, przetwarzanie danych odbywa się na serwerze na którym pracuje baza danych WF-Mag. Serwer jest centralnym elementem systemu a jego rolą jest gromadzenie i przetwarzanie danych, a także dbanie o integralność i bezpieczeństwo przetwarzanych procesów.

WAPRO MAg – system dla każdego

WAPRO Mag posiada intuicyjny interfejs który w pewnym zakresie może być dostosowany do pracującego na nim operatora.  Dzięki rozbudowanym funkcjom zarządzania użytkownikami i systemowi uprawnień istnieje możliwość wydzielenia wybranym użytkownikom tylko takich funkcji które są im niezbędne do realizacji ich zakresu działań. Ten sam system może być więc z powodzeniem obsługiwany przez handlowca, magazyniera, zaopatrzeniowca, finansistę, analityka czy dyrektora.

Praca z systemem WF-Mag wpływa pozytywnie na wydajność pracy przez automatyzację wielu procesów i eliminację błędów. Dodatkowo umożliwia szybkie i bezbłędne przetwarzanie danych.

Odwiedź nasz oficjalny sklep z oprogramowanie WAPRO wapro-programy.pl lub skontaktuj się z nami klikając tutaj.